oprogramowanie dla_agentow_crm strony_na_komorke system_rezerwacyjny
1 2 3 4

Kontakt

PIRO S.C.

ul. Małopolska 4/6
70-513 Szczecin

tel. 91 350 01 62

e-mail: biuro@sykon.pl
www.sykon.pl

Firma

PIRO s.c. jest firmą tworzącą oprogramowanie dla biur podróży – zarówno dla organizatorów turystyki, jak i dla agentów i pośredników turystycznych.

Działamy na rynku od 1993 roku. Pierwsze oferowane przez nas programy dostępne były lokalnie i instalowane u Klientów. Do dzisiaj wiele firm z nich korzysta.

Obecnie nasze programy dostarczamy na zasadzie SaaS (Software as a Service), czyli zdalnego dostępu. Polega to na dostarczeniu naszym Klientom programu, który jest przechowywany na naszych serwerach i udostępniany przez Internet, z przeglądarki internetowej. Dzięki temu program nie musi być instalowany i uruchamiany na komputerze Klienta. Nie ma również ograniczenia użytkowników (licencji). Klient sam decyduje ile osób może korzystać z jego aplikacji. Każda dedykowana aplikacja ma zagwarantowany wysoki poziom bezpieczeństwa.

Od początku istnienia firma prężnie się rozwija. Dzięki dobrej znajomości branży turystycznej oraz otwartości na opinie naszych Klientów, tworzymy programy „przycięte na miarę”. Ciągle szukamy nowych rozwiązań i tworzymy nowe aplikacje, aby dostarczyć Klientom narzędzia idealnie spełniające ich oczekiwania.

Naszym celem jest dostarczenie Użytkownikom takich programów, które usprawnią i ułatwią ich pracę, a przede wszystkim zwiększą ich zyski. Chcemy osiągnąć to tworząc coraz lepsze programy, wykorzystujące nowoczesne technologie.

Zapraszamy nowych Klientów i Parterów do owocnej współpracy.

PIRO
Ul. Małopolska 4/6
70-513 Szczecin

Tel.: +48 22 300 11 90
Tel.: +48 91 350 01 62

E-mail: biuro@sykon.pl