oprogramowanie dla_agentow_crm strony_na_komorke system_rezerwacyjny
1 2 3 4

Aktualności

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny łatwe rozwiązanie w N-Sykon

  W trosce o jak najlepszą funkcjonalność systemu rezerwacyjnego i przydatność w zmieniających się warunkach przygotowaliśmy dla naszych klientów rozwiązanie ułatwiające obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Mając system rezerwacyjny N-Sykon w szybki i łatwy sposób przygotujesz potrzebne dane do deklaracji do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Raport posiada funkcję aktualizacji danych ujętych w poprzednich miesiącach dzięki czemu dane są zawsze aktualne.

 • Sofort Banking w N-Sykon

  W standardzie naszego systemu rezerwacyjnego dostępna jest usługa bankowości internetowej Sofort Banking. Dzięki niej Twoi klienci jeszcze szybciej dokonają płatności za rezerwacje założone na Twojej stronie www. Płatność trafi bezpośrednio na Twoje konto i zostanie powiązana z rezerwacją. Szybko, bezpiecznie, wygodnie.

 • Fly.pl wśród użytkowników CRM dla Agenta

  Tym razem do grona ponad 2 tysięcy użytkowników CRM dla Agenta dołączył jeden z najbardziej rozpoznawalnych portali turystycznych Fly.pl. Dziękujemy za zaufanie. Wierzymy, że wszechstronność rozwiązań zastosowanych w CRM wniesie wkład w dalsze sukcesy portalu Fly.pl

 • SykonLab 2.0

  Dziś, 8 lutego dokładnie w pierwszy dzień chińskiego roku małpy ruszamy z drugą edycją projektu SykonLab. Małpa w chińskim zodiaku symbolizuje nieokiełznaną ciekawość oraz kreatywną energię. Postanowiliśmy sprawdzić czy w Polsce też możemy mieć swój rok małpy. W SykonLab 2.0 realizujemy pomysłu ekspertów w dziedzinie sprzedaży wycieczek czyli naszych klientów - pracowników i właścicieli agencyjnych biur podróży. Dzięki zaangażowaniu użytkowników wiemy co jest w CRM najcenniejsze, co warto rozwijać i jaki obrać kierunek rozwoju systemu by był jeszcze bardziej użyteczny. Niebawem wyniki i informację o realizacji pomysłów.

 • 15 kwietnia 2015

  Tym razem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji R@bbit - wydarzeniu mającym na celu promowanie i rozwój współpracy środowiska biznesu oraz szkolnictwa akademickiego w obrębie sektora IT w regionie.
  Mieliśmy okazję poznać mnóstwo niesamowitych, młodych ludzi, którzy mimo iż dopiero zaczynają przygodę ze światem nowych technologii już mają sporą wiedzę i dużo chęci by w przyszłości tworzyć coś na prawdę wielkiego.
  Przygotowany przez nas konkurs, w którym nagrodą był "Dobry materiał" spotkał się z dużym zainteresowaniem i ogromną dawką pozytywnej energii.
  Drogi studencie jeśli nie miałeś okazji spotkać się z nami podczas R@bbit'u nic straconego.
  Napisz do nas teraz - biuro@sykon.pl
  Napisz w czym najlepiej się czujesz, czy fascynuje Cię programowanie, grafika a może piszesz pod Androida.
  Zapraszamy wszystkich miłośników nowych technologii na praktyki, staże oraz do stałej współpracy.

 • 27 - 29 listopada 2014

  Po sukcesie na Tour Salon 2014 wybieramy się na podbój Warszawy! Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko B77 na targi TT Warsaw, na ul. Marsa 56.

  Oprócz klasyków takich jak N-Sykon, CRM dla Agenta i Ariadna, pokażemy Wam jak dostosowaliśmy do nich najnowsze technologie, aby jeszcze lepiej Wam służyły. Zapoznamy Was z rozwiązaniami marketing automation, real time management oraz badaniem opinii swoich klientów.

  Po raz pierwszy pokażemy również pierwszy w Polsce system dla biur incomingowych. Zainteresowani? Zapraszamy po więcej na nasze stoisko!

 • 23 - 25 października 2014

  Jesteś właścicielem lub pracownikiem biura podróży? Ile razy obiecałaś sobie, że po sezonie uporządkujesz wszystkie sprawy w swoim biurze? Przekonaj się, że o profesjonalizmie świadczy nie tylko poziom posiadanej wiedzy, ale również to, jakich narzędzi używasz w codziennej działalności. Sprawdź ile korzyści przyniosły nasze programy innym biurom podroży.

  Zapraszamy do spotkania z nami na targi Tour Salon 2014 w Poznaniu.
  W dniach 23-25 października będziemy na Ciebie czekali na stoisku 24 w pawilonie 3.

  24 października zapraszamy na prezentację najnowszych narzędzi dla biur podróży. Tym razem pokażemy Wam jak za pomocą strony internetowej jeszcze lepiej trafić do klienta i zyskać przewagę nad konkurencją. Spotkanie odbędzie się w sali numer 2 w pawilonie 3. Chętnych prosimy o zgłaszanie się za pomocą formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT

 • Zobacz terminy potwierdzone w Ariadnie!

  Wprowadziliśmy nowe oznaczenia w Ariadnie. Teraz wystarczy rzut oka, żeby sprawdzić, czy termin imprezy jest potwierdzony, czy na danej imprezie są jakieś terminy potwierdzone oraz czy dana impreza jest promowana.

 • Kolejna promocja z Almaturem!

  Tym razem za rezerwacje oferty Almatur z katalogu PODRÓŻE 2014 - wczasy, egzotyka, wycieczki.
  Za każdą osobę w rezerwacji do prowizji dorzucamy 5 złotych od osoby!. Dla Agentów, którzy zrobią najwięcej rezerwacji (minimum 6 osób) nagrody specjalne: darmowe miejsce w dowolnym terminie, na imprezach do wyboru:
  Za 1 miejsce: Capri Tour, Adriatyk Tour, Paryż na Wesoło
  Za 2 miejsce: Nie tylko Praga, Wiedeń i Okolice, Herzlich Willkommen

  Promocja ważna do 31 maja 2014. Zapraszamy!

  Szczegóły promocji tutaj

 • Biuro Podróży Tęcza już w Ariadnie!

  Tęcza to 22 lata obecności na rynku, doświadczenie i najwyższy standard oferowanych usług.

  W ofercie Tęczy znajdziecie wypoczynek w Chorwacji, Grecji oraz we Włoszech, a także wycieczki do Albanii, Austrii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Rosji, Rumunii, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier oraz do Włoch.

 • Promocja Abdar z Ariadną

  Ruszamy w Ariadnie z promocją wycieczek Biura Podróży Abdar! Za każdą osobę w rezerwacji założonej w Ariadnie oprócz standardowej prowizji agenci zdobywają dodatkowe 10 zł. Pod uwagę bierzemy rezerwacje założone do 27 kwietnia 2014.

  Szczególnie polecamy:
  Budapeszt z Zakolem Dunaju 3 dni 499 PLN
  Bukowina i Maramuresz 6 dni 979 PLN
  Czeskie Zamki 4 dni 499 PLN
  Dookoła Słowacji 5 dni 799 PLN
  Drezno - Berlin - Poczdam Comfort 4 dni 629 PLN
  Rumunia Comfort 6 dni 979 PLN
  Wiedeń Bratysława Brno 4 dni 499 PLN

  Proste? To do dzieła! Bony już na Was czekają! Więcej o promocji tutaj

 • Promocja Almatur-u z Ariadną

  Almatur w Ariadnie rozdaje dużą gotówkę! Do 11 maja 2014 za każdą rezerwacją założoną w Ariadnie agenci oprócz prowizji otrzymują dodatkowe 5 PLN za rezerwację. Dodatkowo dla 3 agentów, którzy sprzedadzą najwięcej mamy nagrody: 500, 1000 i 1500 zł!

  W promocji biorą udział następujące imprezy:
  Łódź - Mistrzowskie wakacje,
  Borne Sulinowo - Nie tylko dla orłów,
  Czaplinek - Wakacje na wodzie,
  Dąbki - Projekt Plaża,
  Długie - Atrakcje na wodzie,
  Dziwnówek - Morska przygoda,
  Uniejów - Termalna przygoda,
  Wdzydze Kiszewskie - Wakacje, wiatr i woda,
  Wiączyń Dolny - Wakacje z końmi.

  Spieszcie się - im więcej zarezerwujecie, tym więcej dla Was! Szczegóły promocji tutaj

 • 10 grudnia 2013

  Rok CRM-a za darmo wylosowany! Szczęśliwą zwyciężczynią jest Pani Monika Kredowska z Podróży El Sol z Warszawy! Gratulujemy i witamy w gronie zadowolonych użytkowników!

 • 28 - 30 listopada 2013

  Po raz pierwszy gościliśmy na targach TT Warsaw. Dziękujemy wszystkim za dużą frekwencję i odwiedziny na naszym stoisku. Bardzo miło było nam poznać osobiście naszych Klientów obecnych i przyszłych :)

 • 17-19 października 2013

  Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze stoisko na targach Tour Salon 2013. Od 17 do 19 października, w pawilonie 3 na stoisku 46 będziemy prezentować CRM dla Agenta, N-Sykon oraz Ariadnę. Pokażemy też kilka nowości, więc warto do nas zajrzeć!

 • 24 września 2013

  CRM dla Agenta zintegrowany z drukarkami fiskalnymi. Przy dodaniu wpłaty do rezerwacji, paragon drukuje się sam! Zobacz jakie to proste

 • Turystyka w zgodzie z GIODO

  Ponieważ ostatnio wiele mówi się w branży turystycznej - i poza nią - o ochronie danych osobowych wychodzimy do Was z inicjatywą "Turystyka w zgodzie z GIODO". W cotygodniowych odcinkach publikowanych w Waszych CRM-ach przybliżymy Wam tematykę ochrony danych osobowych i pomożemy uporządkować wszelkie związane z tym kwestie. Lekko, łatwo i przystępnie.

 • 19 lipca 2013

  Teraz moduł płatności internetowych eCard w standardowym "wyposażeniu" systemu rezerwacyjnego N-Sykon. Moduł płatności on-line daje touroperatorowi możliwość prowadzenia sprzedaży bezpośredniej klientom indywidualnym prosto ze swojej strony lub stron www.

 • 15 lipca 2013

  Zapraszamy do rezerwacji oferty Biura Turystycznego BEZKRESY w Ariadnie! Touroperator oferuje wyjazdy do krajów Eurpy Środkowo - Wschodniej, m. in. do Armenii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Litwy, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Ukrainy i Uzbekistanu.

 • 19-21 kwietnia 2013

  Zapraszamy wszystkich pracowników biur podróży - organizatorów i agentów turystycznych do odwiedzania naszego stoiska nr B78 na Targach Lato 2013. Pierwszy raz będziemy gościć na warszawskich targach, gdzie na żywo pokażemy nasze programy oraz zaprezentujemy nasze nowe dziecko - wyszukiwarkę ARIADNA.

 • 10 lutego 2013

  Witamy nowego touroperatora w systemie rezerwacyjnym N-Sykon. Biuro podróży Abdar specjalizuje się w organizacji wycieczek do krajów europejskich, a w szczególności do Czech, Litwy, Rosji, Rumunii, Ukrainy, Węgier i Włoch. W swojej ofercie posiada zarówno wycieczki szkolne, jak i firmowe, dla klientów indywidualnych oraz grupowych. Zapraszamy do rezerwowania!

 • 1 grudnia 2012

  Alabamatour - organizator z ponad 20-letnim doświadczeniem dołączył do systemu N-Sykon. Odtąd jego ofertę można rezerwować w systemie oraz w wyszukiwarce Ariadna. Biuro organizuje wczasy i wycieczki oraz obozy i kolonie dla młodzieży.

 • listopada 2012

  Do grona naszych touroperatorów dołączył REGENT - lider w organizacji imprez typu city break. Touroperator z wieloletnim doświadczeniem posiada w ofercie również imprezy objazdowe i pobytowe do najciekawszych miejsc w Europie. Polecamy!

 • Poznaj lepiej swój CRM!

  Zapraszamy naszych klientów na bezpłatne warsztaty podczas TOUR SALON 2012. CRM dla Agenta staje się lepszy każdego dnia, wzbogacamy go o nowe opcje aby pracowało się Wam szybciej, wygodniej i efektywniej.
  Chcemy abyście mogli korzystać w pełni z jego wspaniałych możliwości, dlatego zapraszamy warsztaty, które odbędą się:

  - 24 października w godzinach 13-15
  - 25 października w godzinach 12-13:30

  w sali 3c, pawilon 14.

  Zapraszamy do zapisów przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem
  (91) 433-02-08.

 • 28 listopada 2012

  Już niedługo ofertę biura podróży Quality Travel rezerwować będzie można w systemie N-Sykon. Touroperator organizuje wycieczki oraz pielgrzymki do różnych europejskich krajów, a także wczasy pobytowe. Oferta, którą proponuje biuro jest całoroczna, przygotowana przez najlepszych specjalistów.

 • 9 października 2012

  Malta Fun - organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży - w systemie dostępny już w systemie N-Sykon. Zapraszamy do rezerwowania imprez przygotowanych przez doświadczonych i wykształconych profesjonalistów, do takich krajów jak: Bułgaria, Francja i Hiszpania.

 • 16 lipca 2012

  Oferta biura podróży Invitatio dostępna już w nowym systemie N-Sykon. Organizator specjalizuje się w wyjazdach do Hiszpani, ale w jego ofercie znajdują się również kursy językowe, wyjazdy dla seniorów oraz wyjazdy dla szkół i firm do innych krajów w Europie. Zapraszamy do rezerwowania oferty biura oraz na nową stronę www.invitatio.com.pl

 • 20 kwietnia 2012

  ALPOL - nowy touroperator w systemie rezerwacyjnym N-Sykon. Touroperator zajmuje się organizacją wycieczek i wczasów w Egipcie. Zapraszamy do rezerwowania!

 • 30 marca - 1 kwietnia 2012

  PIRO Sykon pierwszy raz na targach GLOB 2012 w Katowicach. Niepowtarzalna okazja, żeby wypróbować nasze produkty na żywo i spotkać się z nami osobiście. Zapraszamy na nasze stoisko 104 w pawilonie 3.

 • 22 marca 2012

  Promocja! Gwarancja satysfakcji z CRM dla Agenta. Tylko teraz przy podpisaniu umowy na program CRM dla Agenta dajemy GWARANCJĘ SATYSFAKCJI! Wystarczy podpisać umowę! Jeśli w ciągu 3 miesięcy korzystania
  z programu zmienisz zdanie - zwrócimy Ci Twoje pieniądze! Promocja trwa do 13 kwietnia 2012! Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie umowy do 13.04.2012, odbycie darmowego szkolenia i aktywne korzystanie z CRM dla Agenta przez minimum 3 miesiące

 • 3-5 lutego 2012

  Po raz pierwszy gościliśmy na MTT we Wrocławiu. W wyremontowanej Hali Stulecia przez 3 dni prezentowaliśmy nasze produkty. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie, a sąsiadom za wspaniałe towarzystwo :)

 • 3 stycznia 2012

  Nowy touroperator w systemie SYKON: Millennium Travel International - właściciel serwisu www.apartament24.eu, zajmuje się pośrednictwem w wynajmie apartamentów w takich krajach jak: Bułgaria, Hiszpania, Rumunia, Turcja i Węgry

 • 9 grudnia 2011

  Rezerwacja imprez organizatora TurŁomoża.pl już dostępna w systemie SYKON. TurŁomża.pl organizuje m. in. imprezy proekologiczne: wycieczki ornitologiczne, przyrodnicze, Zielone Szkoły, wyprawy na bagna Biebrzańskie, rejsy gondolami, tratwami, spływy kajakowe

 • 7 grudnia 2011

  Zapraszamy do rezerwacji oferty nowego organizatora w systemie SYKON. Firma 2 Ways - właściciel portali OdkryjDubaj.pl, WizaSerwis.pl, OdkryjUSA.pl czy ZatokaPerska.pl specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze podróży na Bliski Wschód oraz w pośrednictwie wizowym

 • 28 listopada 2011

  Do naszych touroperatorów dołączyła Spółka Blue Heaven oferująca wypoczynek w Egipcie. Profesjonaliści, którzy od 14 lat organizują wyjazdy turystyczne do starannie wyselekcjonowanych hoteli i oferują szeroką gamę wycieczek fakultatywnych

 • 9 listopada 2011

  Witamy nowego organizatora! GROMADA - od 75 lat prowadzi działalność hotelarską i turystyczną w Polsce i zagranicą, zapewnia kompleksową organizację wypoczynku i podróży dla osób indywidualnych i grup krajowych i zagranicznych.

 • 3 listopada 2011

  Oferta touroperatorów SYKON poszerzyła się o imprezy organizowane przez Centrum Turystyczne CADET. Profesjonalna kadra złożona z miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży, a także dla rodzin.

 • 19-22 października 2011

  Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 155 w pawilonie 6A na targach Tour Salon 2011, które odbędą się w dniach 19-22 października w Poznaniu. Przez cały okres trwania targów będziemy do Państwa dyspozycji. Zaprezentujemy nowe funkcje dotychczasowych produktów oraz całkiem nowe rozwiązania dla biur podróży.

  Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również prezentacje w sali konferencyjnej nr 2:

  20 października, czwartek, 12:00-14:00
  Program CRM dla Agenta, nowe funkcje, nowe rozwiązania.
  Wyszukiwarka SYKON wbudowana w CRM dla Agenta.
  Dla uczestników przygotowaliśmy upominki.
  Po prezentacji programu warsztaty.

  21 października, piątek, 12:00-14:00
  System rezerwacyjny N-Sykon, nowe moduły i konfiguracje.
  Wyszukiwarka SYKON.
  MOBILE - mobilne strony dla firm branży turystycznej.
  Dla uczestników przygotowaliśmy upominki.

  Zapraszamy!

 • 30 września 2011

  Dla firmy Airport Bus Service stworzyliśmy mobilny system rezerwacji transferów na lotnisko w Pyrzowicach (KTW). Dzięki niemu w każdej chwili prosto z telefonu komórkowego pasażerowie mogą zarezerwować transfer z lotniska w Pyrzowicach do Krakowa lub Katowic. Zapraszamy do rezerwacji na m.transfer4u.pl

 • 6 sierpnia 2012

  Nowość - integracja CRM dla Agenta z systemem rezerwacyjnym TOM. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

 • 13 września 2011

  Nowa wersja systemu rezerwacyjnego N-Sykon dla egzotyki - N-Sykon EXO. To standardowa wersja sprawdzonego systemu N-Sykon poszerzona o rozwiązania dla organizatorów wyjazdów egzotycznych takie jak:


  - zamykanie sprzedaży wskazanej imprezy na x dni przed
  - przypominanie o dokumentach wymaganych do wizowania
  - specjalizowane listy uczestników
  - SPM - system płatności masowej
  - rozliczenia złotówkowe, w walucie lub mieszane
  - fiskalizacja wpłat
  - zniżki dla stałych klientów
  - baza stałych klientów
  - integracja ze stroną www

  Więcej o funkcjach podstawowej wersji systemu rezerwacyjnego N-Sykon tutaj  

 • 5 września 2011

  Poszerzyliśmy grono organizatorów wyjazdów egzotycznych. Dołączył do nas Safpol Safaris doświadczony organizator niezapomnianych safari w Afryce, specjalizujący się głównie w wyjazdach do krajów Afryki Południowej oraz na Wyspy Oceanu Indyjskiego

 • 1 lipca 2011

  Dla naszego Klienta - firmy PARKING P7 - przygotowaliśmy na zamówienie system rezerwacji miejsc parkingowych na parkingu przy lotnisku Okęcie. Parking lotniskowy P7 zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego im. F.Chopina w Warszawie i każdy, kto chce zostawić na nim samochód może zarezerwować miejsce na stronie www.parkinglotniskowy.pl

 • 17 czerwca 2011

  Nowy touroperator w systemie N-Sykon: biuro podróży JAFI SPORT. Od 12 lat jego pracownicy organizują najlepsze wyjazdy zimowe do Włoch.

 • 03 czerwca 2011

  Witamy w naszym gronie Active Holidays, organizatora turystyki wędkarskiej i innych form aktywnego wypoczynku w Szwecji, Hiszpanii, Finlandii, Norwegii, Słowacji i Danii

 • 28 marca 2011

  Witamy nowego Klienta wśród naszych touroperatorów - Let's Go Cyprus. Nowy na polskim rynku organizator, specjalizujący się w wyjazdach na Cypr.

 • 24 marca 2011

  Przy okazji rozpoczęcia korzystania z nowego systemu N-Sykon Twoje Biuro Podróży TRAPERS zmieniło oprawę wizualną. Pod nową nazwą - VERO Travel - będzie kontynuowało organizowanie wczasów i wycieczek w Europie,a także pielgrzymek oraz wyjazdów na indywidualne zamówienie klienta.

 • 23 marca 2011

  Dołączyło do nas Biuro Podróży ALTAMIRA z Katowic - organizator wczasów wypoczynkowych (autokarowych i lotniczych), imprez typu wypoczynek + zwiedzanie, wycieczek i pielgrzymek, wyjazdów weekendowych, a także imprez na zamówienie dla firm i szkół zakładów pracy, na terenie całej Europy.

 • 4 lutego 2011

  Grono Klientów N-Sykon powiększyło się o Biuro PTTK Oddział w Rzeszowie. Rzeszowski oddział PTTK funkcjonuje od 1948 roku. Oprócz bogatej oferty imprez objazdowych i profesjonalnych wypraw górskich, realizuje również imprezy na zamówienie klientów. Wszystkie programy przygotowane przez przewodników z wieloletnim doświadczeniem.

 • 4 stycznia 2011

  Witamy nowego touroperatora! Polskie Biuro Podróży Sp. z o.o. jest touroperatorem organizującym wycieczki autokarowe po Europie. Jest to firma ze 100% udziałem polskiego kapitału. Pracownicy PBP Olsztyn to zespół profesjonalistów z 15-letnim doświadczeniem, którym udało się stworzyć bogatą ofertę podróży edukujących i pasjonujących.

 • 2 stycznia 2011

  Z nowym rokiem dołączyło do nas Biuro Podróży SpecTours Sp. z o.o. W swojej ofercie Biuro posiada szeroki wachlarz wycieczek autokarowych po krajach Europy. Doświadczona ekipa wcześniej przygotowywała imprezy pod nazwą „Autokarem po Europie”. Specjalnością Biura SpecTours są wycieczki na Wschód.

 • 9 grudnia 2010

  Do grona użytkowników systemu N-Sykon dołączył nowy touroperator - BUSINESSMAN FUN CLUB Sp. z o. o. Biuro organizuje wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla firm oraz wyjazdy narciarskie, a także: eventy klubowe, wyjazdy rodzinne, obozy młodzieżowe oraz wyjazdy typu adventure.

 • 2 grudnia 2010

  Do grona naszych touroperatorów dołączyło Biuro Podróży SIGMA TRAVEL istniejące na rynku od 1989 roku. Organizuje wyjazdy w ciekawe zakątki świata takie jak Kenia, Laos czy Chiny. W ofercie biura znajdują się wycieczki na 6 kontynentów.

 • 17 listopada 2010

  NOWOŚĆ wśród CRMów dla biur podróży! totalna integracja CRM dla Agenta z wyszukiwarką Merlin X. Od tej pory można nie tylko przenieść rezerwacje zrobione w Merlinie do swojego CRMa, ale również pobrać dane klienta z CRM przy zakładaniu rezerwacji w Marlinie! Dzięki tej funkcjonalności obsługa klienta będzie jeszcze szybsza.

 • 20-23 października 2010

  W dniach od 20 do 23 października gościliśmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To kolejna nasza obecność na targach Tour Salon, podczas której mogliśmy zaprezentować nowe produkty, spotkać się z naszymi Klientami i Kontrahentami. Dziękujemy wszystkim za obecność i zainteresowanie!

 • 5 października 2010

  Witamy nowego touroperatora na pokładzie Sykon! Dołączyło do nas Biuro Podróży SPORT VITA - organizator obozów młodzieżowych żeglarskich, windsurfingowych i rekreacyjno-sportowych, wycieczek i rejsów, wyjazdów narciarskich dla klientów indywidualnych i firm.

 • 30 sierpnia 2010

  Nawiązaliśmy współpracę z twórcą platformy smsAPI.pl firmą COMVISION Sp. z o.o. Teraz nasi Klienci mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań z zakresu marketingu mobilnego. Integracja z smsAPI daje naszym Klientom możliwość informowania swoich klientów o płatnościach, związanych z rezerwacjami oraz promocjach, za pomocą powiadomień SMS.

 • 13 lipca 2010

  Rozpoczęliśmy współpracę z firmą ITSOFT, dostawcą systemu rezerwacji biletów euroTICKET. Od tej pory z euroTICKET można importować do CRM dla Agenta sprzedaż biletów. Dzięki tej funkcji za jednym kliknięciem do programu CRM dla Agenta zostaje przeniesiona sprzedaż biletów z danego dnia, razem ze wszystkimi danymi dotyczącymi klienta i zarezerwowanego biletu.

 • 13 maja 2010

  Do programu CRM dla Agentów dodaliśmy nową funkcję: noty księgowe. Tym samym spełniamy naszą obietnicę i ciągle rozwijamy i udoskonalamy nasz program, tak aby jak najlepiej służył agencjom turystycznym i ich pracownikom.

 • 27 kwietnia 2010

  Gratulujemy wygranej! Zwycięzcą w naszym konkursie została Pani Danuta z Biura Podróży i Turystyki Odyseja. Przypominamy, że nagrodę pieniężną wysokości 500 zł można było zdobyć odpowiadając prawidłowo na 3 pytania związane z programem CRM dla Agenta.

 • 19 kwietnia 2010

  KONKURS! Do wygrania 500 zł! Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania:

  1. Jak w programie CRM dla Agenta wydrukować etykietę dla jednego Klienta?
  2. Czym różnią się raporty: „Raport kasowy pracownika za okres” i „Raport kasowy wybranego pracownika za okres”?
  3. Co znajduje się w lewym dolnym rogu Karty rozliczeń rezerwacji?

  Na odpowiedzi czekamy do 25.04.2010 r. Zwycięzcę wylosujemy spośród prawidłowych odpowiedzi. Ogłoszenie wyników nastąpi 27.04.2010 r. Udział w konkursie mogą wziąć Pracownicy agencji turystycznych, które nie posiadają jeszcze własnego CRM dla Agenta.

 • 13 kwietnia 2010

  Lemur Travel – witamy nowego touroperatora w systemie rezerwacyjnym Sykon. Nowy organizator oferuje wycieczki lotnicze do takich krajów jak: Bułgaria, Egipt, Grecja, Portugalia, Turcja. Oprócz systemu rezerwacyjnego, dla naszego nowego Klienta przygotowaliśmy system rezerwacji dla Klientów indywidualnych na stronę internetową.

PIRO
Ul. Małopolska 4/6
70-513 Szczecin

Tel.: +48 22 300 11 90
Tel.: +48 91 350 01 62

E-mail: biuro@sykon.pl